Recruitment certifikácie

Certifikat Recruitment Academy

Na svete neexistuje špecializovaná škola pre Recruiterov. Garantované certifikačné programy RACS®, RACR®, RACM® a RACA® sú určené pre všetky úrovne recruitment profesionálov a pomáhajú im zvýšiť úroveň znalostí, kredibilitu a ich cenu na trhu práce.

Školiace programy ukončené certifikáciou:

Hlavným cieľom certifikačných programov je oboznámiť účastníkov s komplexnou stratégiou náboru, technikami vyhľadávania talentov od inzercie až po priame oslovenie. Programy popisujú náborový procesa práacu s kandidátom v priebehu jednotlivých fáz náboru a výberu. Súčasťou sú aj pohovorovacie techniky, práca s technológiami aj školenia mäkkých zručností pre špecialistov v oblasti recruitmentu.

RACS® - Recruitment Academy® Certified Sourcer

Kurz má za cieľ oboznámiť účastníkov s novými trendami a metódami recruitment a talent sourcingu. Účastníci odhalia kontext súčasného recruitment v súvislosti s vývojom histórie náboru zamestnancov a veľmi prakticky a podrobne sa zoznámia s novými technikami vyhľadávania talentov na sociálnych sieťach, ale napr. i cez telefón.

Dĺžka:

2 dni

Termín:

Čoskoro upresníme

Miesto:

Bratislava

Ukončené:

Testom + 1 projektom

Lektori:

Natália Šegedová, Pavol Kubaška

Garant:

Akademická rada na čele s Janom Mühlfeitom

Cena:

770 EUR + DPH (50% zľava pre študentov)
Viac informácií a registrácia

RACR® - Recruitment Academy® Certified Recruiter

Kurz poskytuje účastníkom najnovšie recruitment trendy a zdieľa overené moderné techniky v oblasti riadenia procesu kandidáta, vytvárania tzv. talent pipelines a využívania moderných technológií a online marketing v oblasti náboru zamestnancov. 

Dĺžka:

4 dni (rozdelene na 2 časti)

Termín:

Čoskoro upresníme

Miesto:

Bratislava

Ukončené:

Testom + 1 projektom

Lektori:

Natália Šegedová, Pavol Kubaška, Eliška Steklíková, Jakub Hejsek (guest speaker)

Garant:

Akademická rada na čele s Janom Mühlfeitom

Cena:

990 EUR + DPH
Viac informácií a registrácia